top of page
_DSC1544.jpg
DAFB9D3C-6838-4EF1-A14D-8FFDFC573489.jpeg

Partneři:

twcard_edited.jpg

Táta a manžel tří (to je snad konečný číslo...) blonďatejch uragánů, milovník hor a přírody, vášnivej fotograf a cestovatel co sem tam vyplodí krátkej blog příběhů obyčejnýho šílenství... 

 

K focení mě přitáhla láska k horám, cestování a technologiím. Prošel jsem si focením "krabičkama od mejdla", přes zrcadlovky, aby mé srdce nakonec zahořelo k bezzrcadlovkám Sony. 

 

Hrozně mě baví produktová fotografie, focení interiérů a exteriérů, ale nejvíc ujíždím na focení krajin. Je to úžasná kombinace tortury, adrenalinu a obrovskýho sebenaplnění. Ráno se škrábat na vrchol ještě za tmy, v dešti, v mrazech a s 15kg závažím na zádech... ale najednou jseš nad mrakama, nikde nikdo, jen ptáci o sobě začínávají dávat vědět a Ty čekáš, jestli se alespoň na chvilku příroda slituje a nechá proletět pár slunečních paprsků skrz mraky, který Tě už hodinu a půl vydatně sprchujou...

Není pro mě důležitý nasekat hromadu fotek, jde mi hlavně o jejich kvalitu a přenesení atmosféry a emocí z dané fotolokace divákovi. Ta neopakovatelnost danýho momentu je to, co mě na fotografii baví úplně nejvíc. 

 

"Landscape photography is the supreme test of the photographer - and often the supreme disappointment" - Ansel Adams

 

www.tamron-objektivy.cz - protože dělají nádherně ostrý a lehký skla, který jsou navíc skvěle utěsněný!

www.3leggedthing.com - protože může foukat jak chce a jejich tripody se ani nehnou! 

A navíc jsou prostě nádherný! 

www.penta.cz - protože jsou distributorem TAMRONu a 3 Legged Thing pro ČR a SR a já jim moc děkuju za podporu!

Penta.png

Kdo jsem?

Jsem ambasadorem značek:

Partneři:

www.vffoto.com - protože dělají skvělý fotofiltry, jsou ryze českej brand a jejich majitel p. Fučík je neustále posouvá dál a dál (a dělají i magnetický ;o)! ).

www.photographygloves.com - protože po několikahodinovým trčení v mrazu mi vždycky promrzaly prsty a teď už se mi to stane jen když je fakt hodně velký špatný!

Kontakt

E: mstehlik83@gmail.com

T: +420.733.120.166

Díky, ozvu se hned jak se vrátím z tripu!

bottom of page